Posiadamy szpital wyposażony w klatki dostosowane dla psów, kotów oraz drobnych ssaków. W każdej jest możliwość stworzenia "klatki tlenowej" oraz dodatkowego ogrzania.  Zwierzęta hospitalizowane codziennie są badane przez lekarza dyżurującego. Szpital wyposażony jest w kilka pomp infuzyjnych , aby zapewnić precyzyjny podaż płynów oraz leków.

W ciągu dnia opiekę sprawują technicy. W naszej przychodni po każdym zabiegu chirurgicznym zwierzak jest hospitalizowany do czasu, aż będzie stabilny i lekarz podejmie decyzję, że może on zostać wydany do domu.

Posiadamy również inkubator w którym wybudzamy małych pacjentów po zabiegach zapewniając im odpowiednią temperaturę i wilgotność. Sprzęt ten pozwala nam również przyjmować zwierzaki w stanie nagłym, będących we wstrząsie, którym szybko należy unormować temperaturę oraz zapewnić odpowiednie dotlenienie. Mamy możliwość podłączenia koncentratora tlenu do inkubatora.

//przychodniakarat.pl/wp-content/uploads/2022/03/szpital2-scaled.jpg//przychodniakarat.pl/wp-content/uploads/2022/03/Szpital1-scaled.jpg